A. Ulrich - Vesnice s kostelíkem

Olej na plátně, 56x69 cm. Signováno vlevo dole A. Ulrich. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

A. Ulrich
17504. Vesnice s kostelíkem
Dražba ukončena:29.03.2018 19:56:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (29.03.2018 17:33:20) 2430