A. Ulrich

17504. Vesnice s kostelíkem

popis: Olej na plátně, 56x69 cm. Signováno vlevo dole A. Ulrich. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 29.03.2018 19:56:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč limit (29.03.2018 17:33:20) 2430