A. Procházka - Zátiší s ovocem

Olej na kartonu, 49x69 cm. Signováno vpravo dole A. Procházka 1949. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

33964. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:27.06.2019 18:53:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 27.06.2019 18:36:08 3931