A. Procházka - Trenčín 1930

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole A. Procházka 1930. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

304435. Trenčín 1930
Dražba ukončena:13.04.2020 20:17:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč