Emanuel Pryl - Zátiší s jižním ovocem

Kombinovaná technika, 35x50 cm. Signováno vpravo dole E. Pryl. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1980
Malíř, grafik, scénograf.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

19691. Zátiší s jižním ovocem
Dražba ukončena:25.04.2018 20:55:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (25.04.2018 20:50:07) 3918
500 Kč 25.04.2018 20:17:38 841