Emanuel Pryl

19691. Zátiší s jižním ovocem

popis: Kombinovaná technika, 35x50 cm. Signováno vpravo dole E. Pryl. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1980
Narodil se v Praze. Studoval na Uměleckoprůmyslové škole v Praze u českého malíře a grafika Arnošta Hofbauera, u Karla Maška a navštěvoval hodiny, které vedl český malíř a pedagog Emanuel Dítě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

dražba ukončena: 25.04.2018 20:55:07

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč limit (25.04.2018 20:50:07) 3918
500 Kč 25.04.2018 20:17:38 841