A. Procházka - Pohled na Malou stranu

Olej na plátně. 67x80 cm Signováno vlevo dole A.Procházka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

302141. Pohled na Malou stranu
Dražba ukončena:15.11.2019 20:07:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 100 Kč