A. Procházka - Podvečer u chalup

Olej na kartonu, 26x32 cm. Signováno vpravo dole A. Procházka. Rámováno.

46445. Podvečer u chalup
Dražba ukončena:25.06.2020 19:52:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč