A. Procházka - Lodě

Olej na kartonu, 47x68 cm. Signováno vpravo dole A. Procházka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

71468. Lodě
Dražba ukončena:26.12.2021 21:15:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč