A. Moravec

303298. U řeky

popis: Olej na kartonu. 50x70 cm. Signováno vpravo dole A. Moravec. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 21.01.2020 20:21:18

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč