A. Moravec, J. Halla, J. Hodek a další - Konvolut 12 grafických listů

Různé grafické techniky, od 43x30 cm do 11x9 cm. 11x signováno, 1x nesignovány. 6x volný list, 5x pasparta, 2x rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

A. Moravec, J. Halla, J. Hodek a další
60275. Konvolut 12 grafických listů
Dražba ukončena:16.06.2021 19:51:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč