A. Moravec, J. Halla, J. Hodek a další

60275. Konvolut 12 grafických listů

popis: Různé grafické techniky, od 43x30 cm do 11x9 cm. 11x signováno, 1x nesignovány. 6x volný list, 5x pasparta, 2x rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 16.06.2021 19:51:26

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 800 Kč