A. Malec

58428. Nevěsta - VELKÝ FORMÁT

popis: Olej na plátně, 112x75 cm. Signováno vlevo dole A. Malec 56. Rám, sklo.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

zbývá: 8 dnů, 3 hodin

konec dražby: 28.04.2021 19:32:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč