A. Lustig - Setkání

Kresba, 26x19 cm. Signováno vpravo dole A. Lustig. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

A. Lustig
306048. Setkání
Dražba ukončena:06.09.2020 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč