A. Lustig

306048. Setkání

popis: Kresba, 26x19 cm. Signováno vpravo dole A. Lustig. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 06.09.2020 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč