A. Kubricht - Staronové synagogy

Akvarel, 20x15 cm, signováno vpravo dole A. Kubricht, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

7322. Staronové synagogy
Dražba ukončena:26.01.2017 21:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 26.01.2017 21:31:13 2272