A. Kalvoda - Básník Jiří Wolker

Busta, autorský odlitek, sádra, výška 50 cm. Značeno z boku.

Pozn.: Mírně poškozeno.

79881. Básník Jiří Wolker
Zbývá:11 dnů, 10 hodin
Konec dražby:13.07.2022 20:35:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 300 Kč