A. J. Svoboda - Jaro

Olej na plátně, 90x65 cm. Monogramováno vpravo dole A. J. S. 1925. Rámováno.

Pozn.: Drobně restaurováno.

Nejdelší strana: 100 cm

93439. Jaro
Dražba ukončena:09.04.2023 21:34:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč