A. J. Alex, J. Hluboš a další - Konvolut 3 grafických listů

Různé grafické techniky, od 56x41 cm do 21x30 cm. Všechny signovány, 1x nečitelně. 2x rám, pasparta, sklo. 1x rám, sklo.

Pozn.: 1x papír mimo tiskovou plochu poškozen. Rámy poškozeny.

A. J. Alex, J. Hluboš a další
58051. Konvolut 3 grafických listů
Dražba ukončena:14.04.2021 19:56:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (14.04.2021 15:08:42) 878
500 Kč 01.04.2021 21:36:26 2467