Různé grafické techniky, od 56x41 cm do 21x30 cm. Všechny signovány, 1x nečitelně. 2x rám, pasparta, sklo. 1x rám, sklo. Pozn.: 1x papír mimo tiskovou plochu poškozen. Rámy poškozeny.