Nejdelší strana: 64 cm
Litografie 45x30 cm. Signováno vpravo dole Josef Vrána. Rám, sklo.
Dřevoryt 21x14 cm. Signováno vpravo dole Grmelová 64. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.