Adam Glod

302471. Alpský kostelík

popis: Olej na plátně. 31x31 cm. Signováno vpravo dole A. Glod. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 02.12.2019 20:09:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 02.12.2019 14:01:47 777
600 Kč 30.11.2019 20:31:12 849