Adam Glod - Alpský kostelík

Olej na plátně. 31x31 cm. Signováno vpravo dole A. Glod. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

302471. Alpský kostelík
Dražba ukončena:02.12.2019 20:09:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 02.12.2019 14:01:47 777
600 Kč 30.11.2019 20:31:12 849