A. Deschler - Sv. Vavřinec

Olej na kartonu, 29x21 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Střední Evropa 1839. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

84841. Sv. Vavřinec
Dražba ukončena:09.10.2022 20:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč