Olej na kartonu, 29x21 cm. Nesignováno. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Střední Evropa 1839. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.
Nejdelší strana: 40 cm