A. Balcar - Rybník Řežabinec v Ražících u Písku

Olej na plátně fixováném na kartonu, 24x28 cm. Signováno vpravo dole A. Balcar. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

vydraženo top
80136. Rybník Řežabinec v Ražících u Písku
Dražba ukončena:26.06.2022 20:09:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč