A. Augusta - Zima v horách

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole A. Augusta. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

46643. Zima v horách
Dražba ukončena:25.06.2020 23:08:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč