Antonín Augusta - Stavení u řeky - velký formát

Olej na plátně, 75x100 cm. Signováno vlevo dole A. Augusta. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1891 - 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

35422. Stavení u řeky - velký formát
Dražba ukončena:26.09.2019 21:53:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:1 700 Kč