A. Augusta - Lesní potok

Olej na plátně, 49x81 cm. Signováno vpravo dole A. Augusta. Rámováno.

Nejdelší strana: 97 cm

126308. Lesní potok
Dražba ukončena:13.10.2024 21:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč