Ambróz Akidos - Toulon

Olej na překližce, 32x29 cm, signováno vpravo dole A. Akidos 31, rám.

o autorovi: 1894 – 1960
Slovenský malíř.

10834. Toulon
Dražba ukončena:01.06.2017 20:50:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč