A. Kupetzky - Podzimní slunce

Olej na plátně, 70x95 cm, signováno vlevo dole A. Kupetzky, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

5685. Podzimní slunce
Dražba ukončena:29.09.2016 21:30:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč