Emanuel Bakla - Kameny na kraji lesa

Olej na kartonu, 32x48 cm, signováno vpravo dole E. Bakla, rám, zaskleno.

1878, Praha - 1943, Praha
Žák pražské akademie (prof. Pirner a Brožík). Ve své malbě se zaměřoval především na pražské motivy.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4651. Kameny na kraji lesa
Dražba ukončena:25.05.2016 21:00:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 000 Kč