Bohumíra Hrušková - Vacková - Podhorská krajina

Olej na plátně, 39x49 cm, signováno vlevo dole B. V. Hrušková, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

4646. Podhorská krajina
Dražba ukončena:25.05.2016 20:55:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč