Jiří Skořepa - Zima v Javorku

Olej na sololitu, 45x35 cm, signováno vpravo dole J. Skořepa, rám.

4632. Zima v Javorku
Dražba ukončena:25.05.2016 20:41:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 200 Kč