všechny signovány Seifarth, rámovány. 1884, Praha Absolvent UMPRUM v Praze (1903-1911). Žák prof. V.K. Maška. Malíř krajin, podobizen, figurálních kompozic, ilustrací a reklamních návrhů. Pozn.: Některé rámy poškozeny.