Leopold Musil - Jindřichův Hradec

Olej na kartonu, 50x70 cm, signováno vpravo dole Musil, rám.

1920, Luka u Jihlavy - 1997
Žák AVU (1946-1950, prof. J. Želibský). Žil a tvořil v Praze.

4625. Jindřichův Hradec
Dražba ukončena:25.05.2016 20:43:34
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 800 Kč