Stanislav  Lolek - Výlov

Olej na kartonu, 33x47 cm, signováno vpravo dole Lolek, rám.

1873, Palonín - 1936, Uherské Hradiště

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

4622. Výlov
Dražba ukončena:25.05.2016 20:39:23
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč