Jaroslav Uiberlay - Cesta do vsi

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 37x54 cm, signováno vlevo dole Uiberlay 56, rám.

1921, Jičín - 1991, Praha
Žák vysokého učení technického v Praze (1939; profeswor O. Blažíček). Student AVU (1945-1950; prof. V. Rada a M. Holý). Poté soukromá studia kresby aktu u prof. Poláška. Tvořil romantické krajiny a zátiší z oblasti Jičínska. Občas se věnoval i aktu. Četné výstavy na našem území.

4621. Cesta do vsi
Dražba ukončena:25.05.2016 20:30:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 100 Kč