Jaroslav Panuška - Předjaří v horách

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole Panuška, rám, zaskleno.

1872, Hořovice - 1958, Kochanov u Světlé nad Sázavou

Pozn.: Malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

4620. Předjaří v horách
Dražba ukončena:25.05.2016 20:42:26
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč