Olej na plátně, 50x35 cm, signováno vpravo dole A. Málek, rám.
1915, Seč u Chrudimi
Žák UMPRUM v Praze. Poté studia na speciální škole architektury (prof. Janák, Sokol). Projekty architektonické, restaurování stavitelských památek, zahradní architektury.