Kresba, 45x34 cm, signováno vpravo dole A. Häusler, rám, pasparta, zaskleno.
1869, Praha - 1938, Praha
Absolvent UMPRUM v Praze. Zabýval se především kresbou a akvarelem. Vytvořil cykly kreseb z pražských dvorů, zákoutí i periferie. Vymaloval také řadu kostelů. Restauruje staré fresky a obrazy, tvoří plakáty. Svými malbami vyzdobil kostel a hrobku českých králů na Zbraslavi.
Pozn.: Rám mírně poškozen.