Olej na plátně, 60x40 cm. Signováno vpravo dole Břetislav F. Novotný. Rámováno.
Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.
Nejdelší strana: 63 cm
o autorovi: 1983
Narozen v Praze. Vystudoval obchodní akademii. Malíř samouk, restaurátor obrazů a opravář rámů. Zprvu se věnoval grafice a tvořil letáky na hudební akce. Nyní se věnuje kombinaci více stylů a vystavuje v českých galeriích.