Uvedené dílo může obsahovat prvky násilí, erotický či sexuální obsah.

Vhodné pouze pro starší 18 let.

> zpět do aktuální aukce > zobrazit obsah

Jiří Kafka - Zušlechťování bílé rasy

Olej na kartonu, 23x33 cm. Signováno vpravo dole Kafka 2/2020 Rámováno.

o autorovi: 1946

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč

84826. Zušlechťování bílé rasy
Dražba ukončena:09.10.2022 20:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč limit (08.10.2022 14:27:14) 10186