.. - Zrcadlo

Blanenská litina, 52x33 cm. Neznačeno.

Stav: Mírně poškozeno.

Nejdelší strana: 50 cm

..
87419. Zrcadlo
Dražba ukončena:04.12.2022 20:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč