.. - Zlatý prsten, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 2,62 g

Zlato 585/1000, hrubá hmotnost 2,62 g. Značeno platným puncem Z-36. Velikost prstenu 57.

..
87265. Zlatý prsten, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 2,62 g
Zbývá:5 dnů, 20 hodin
Konec dražby:08.12.2022 20:14:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:2 100 Kč