.. - Zlatý prsten, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 2,62 g

Zlato 585/1000, hrubá hmotnost 2,62 g. Značeno platným puncem Z-36. Velikost prstenu 57.

..
87265. Zlatý prsten, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 2,62 g
Dražba ukončena:08.12.2022 20:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč