.. - Zlacený zdobný rám

Vnější rozměr 47x57 cm, vnitřní rozměr 42,5x51,5 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
72237. Zlacený zdobný rám
Zbývá:6 dnů, 8 hodin
Konec dražby:23.01.2022 20:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč