.. - Zlacený zdobný rám

Vnější rozměr 52x72 cm, vnitřní rozměr 39,5x59 cm.

Pozn.: Poškozeno.

..
72218. Zlacený zdobný rám
Zbývá:6 dnů, 9 hodin
Konec dražby:23.01.2022 20:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč