.. - Zlacený zdobný rám

Vnější rozměr: 77x70 cm. Vnitřní rozměr: 60,5x55 cm. Světlost rámu: 58x52 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
99021. Zlacený zdobný rám
Dražba ukončena:16.07.2023 21:34:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč