.. - Zlacený zdobný rám

Nejdelší strana: 84 cm

Vnější rozměr 81x84 cm. Vnitřní rozměr 63x66 cm, světlost rámu: 61x64 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
84791. Zlacený zdobný rám
Dražba ukončena:02.10.2022 21:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč