.. - Zlacený rám

Vnější rozměr 74x109 cm, vnitřní rozměr 56x91 cm. Světlost rámu 53x88 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
84613. Zlacený rám
Dražba ukončena:25.09.2022 20:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 19.09.2022 7:58:55 226