.. - Zlacený rám

Vnější rozměr 77x67 cm, vnitřní rozměr 58,5x48,5 cm. Světlost rámu 56,5x46,5 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno

..
80147. Zlacený rám
Dražba ukončena:26.06.2022 20:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč