.

35862. Zimní sezóna 1896

popis: Litografie, 61x41 cm. Pasparta.

Pozn.: Poškozeno.

dražba ukončena: 16.10.2019 20:59:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč