.. - Závěš, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-45, hrubá hmotnost 9,96g

Vložen modrý syntetický kámen.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
65648. Závěš, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-45, hrubá hmotnost 9,96g
Dražba ukončena:06.10.2021 20:24:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč