..

65648. Závěš, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-45, hrubá hmotnost 9,96g

popis: Vložen modrý syntetický kámen.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 11 dnů, 8 hodin

konec dražby: 06.10.2021 20:06:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 03.09.2021 19:40:56 7005