.. - Závěs s diamanty 0,60 ct, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 4,86 g

Velikost závěsu včetně úchytu 3 cm.

..
126387. Závěs s diamanty 0,60 ct, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 4,86 g
Dražba ukončena:23.10.2024 20:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč