.. - Závěs s diamanty 0,60 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,15 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

41 diamantů, celkem 0,60 ct

Barva: light pink - n. fancy pink

Čistota: VS2 - SI2

Velikost 2x2 cm

Přiložen certifikát AIG, v krabičce

Stav: nový, nenošený. Odhadovaná cena 4.300 - 5.200 €.

vydraženo certifikát
..
123344. Závěs s diamanty 0,60 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,15 g
Dražba ukončena:18.09.2024 22:19:51
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:17 000 Kč