MENU
Vstup do aukce
168. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
27. listopadu 2024 od 20:00
168. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
28. listopadu 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: ŠPERKY
4. prosince 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: COOL ART 4
5. prosince 2024 od 20:00
176. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
1. prosince 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
18. prosince 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Delka závěsu včetně úchytu 0,5 cm.
> zpět na aukční výsledky
..
126402. Závěs s diamantem 0,10 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 0,35 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
3 200 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 200 Kč
4966
3 100 Kč
limit (23.10.2024 20:32:08)
10662
3 000 Kč
4966
2 900 Kč
10662
2 800 Kč
12737
2 700 Kč
4966
2 600 Kč
limit (23.10.2024 20:27:00)
10662
2 600 Kč
4966
2 500 Kč
limit (23.10.2024 20:23:54)
10662
2 400 Kč
4966
2 300 Kč
limit (23.10.2024 20:00:06)
10662
2 200 Kč
4966
2 100 Kč
limit (23.10.2024 19:34:10)
10662
2 100 Kč
4966
2 000 Kč
limit (23.10.2024 19:04:01)
10662
1 900 Kč
4966
1 800 Kč
16354
1 700 Kč
10662
1 600 Kč
4966
1 500 Kč
16354
1 400 Kč
10662
1 300 Kč
16354
1 200 Kč
4966
1 100 Kč
2980
1 000 Kč
5807