.. - Závěs s diamantem 0,10 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 0,35 g

Delka závěsu včetně úchytu 0,5 cm.

..
126402. Závěs s diamantem 0,10 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 0,35 g
Dražba ukončena:23.10.2024 20:40:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč