.. - Závěs s českými granáty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 2,27 g

Délka závěsu včetně úchytu 2,5 cm.

..
126410. Závěs s českými granáty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 2,27 g
Dražba ukončena:23.10.2024 20:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč